SmodBIP

Przetargi

Zespół Szkół w Rzeczycy Długiej                                                   Rzeczyca Długa,17.07.2014r.
Rzeczyca Długa 176
37-455 Radomyśl nad Sanem

ZAPYTANIE OFERTOWE
Nr 1

ZAMAWIAJĄCY:
Zespół Szkół w Rzeczycy Długiej

zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania:

Dostawa materiałów ćwiczeniowych i podręczników dla uczniów klasy I Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Rzeczycy Długiej, dla której organem prowadzącym jest Gmina Radomyśl nad Sanem”

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie do siedziby Zamawiającego podręczników i materiałów ćwiczeniowych( na koszt Wykonawcy) dla 14 uczniów klasy I szkoły podstawowej według następującego opisu:
a. „Ćwiczenia z pomysłem”( zespół autorów: Anna Borchard, Katarzyna Janiec, Magdalena Kieryłowicz, Anna Królik, Alina Namiecińska, Barbara Żebrowska)- zestaw ćwiczeń do edukacji wczesnoszkolnej- 4 części,
b. „Tiger 1. Zeszyt ćwiczeń”( autorzy: Carol Read, Mark Ormerod, Magdalena Kondro)- zeszyt ćwiczeń do nauczania języka angielskiego,
c. Tiger 1. Książka ucznia ( autorzy: Carol Read, Mark Ormerod, Magdalena Kondro)- podręcznik do nauczania języka angielskiego.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA: 27 sierpnia 2014r.

TERMIN ZŁOŻENIA OFERTY: 7 dni
KRYTERIA WYBORU OFERTY: najniższa cena brutto za komplet ćwiczeń oraz podręcznik( z zastosowaniem USTAWY z dnia 30 maja 2014r.o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw –Art.22ae, pkt.5, ust.1,2)

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY: ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej papierowej( na adres: Zespół Szkół w Rzeczycy Długiej Publiczna Szkoła podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rzeczycy Długiej, Rzeczyca Długa 176, 37-455 Radomyśl nad Sanem) lub elektronicznej w formie załącznika zsrzeczycadluga@poczta.onet.pl )

OSOBA DO KONTAKTU: dyrektor Jacek Bochniak, tel. 782 122 182, e-mail: jboichniak@go2.pl